Naše práce

 

Specializujeme se na výrobu a montáž stavebních a reklamních prvků ze sendvičových kompozitů (Debond, Dibond, Albond, Alucobond atd.). Poskytujeme ucelený servis jak v přípravě, konstrukcí a poradenství, tak ve výrobě a montáži. Problematické a těžko proveditelné zakázky se speciálními požadavky jsou pro nás výzvou.

Velká část naší činnosti je zaměřena na vývoj a výzkum, následně ve vlastních dílnách řešíme samotnou výrobu a kompletaci. Precizní montáž na místě je pak finalizací naší práce. Vysoká úroveň řemeslného zpracování a profesionální servis, stejně tak jako naše časová operativa 24/7, to jsou naše přednosti.

Jsme připraveni na urgentní instalace a opravy poškozených opláštění budov či úpravy světelných a reklamních prvků. Dokážeme uspokojit zákazníky s „rychlými projekty“ v řádech dnů a výrobu/finalizaci komponent přímo na místě a to díky naší pojízdné dílně. Pracujeme po celé Evropké Unii, převážná většina našich zahraničních zákazníků pochází z Německa a Rakouska.

idea.
výroba.
montage24.cz naše práce je radost

Naší prioritou jsou výroba a montáže stavebních a reklamních prvků ze sendvičových kompozitů (Debond, Dibond, Albond, Alucobond atd.).
Vzhledem k dlouhé praxi při zpracování těchto materiálů poskytujeme ucelený servis jak v přípravě, konstrukcí a poradenství, tak ve výrobě a montáži. Číslovka 24 prezentuje naši připravenost kdykoliv řešit i problematická a nestandardní zadání a to kdekoli.